Človíček

Plzeňská MHDDomů

Podobné téma:
Plzeňská MHD
designový nábytek praha plzeňská
autobusové spojení mhd šumperk
idos jízdní řády mhd ceske bud..
vyhledej spojení mhd dpo
prodej jízdenek mhd praha
vyhlášená plzeňská restaurace ..
Externí:
pujcovna dodavek praha 5 plzen..
JenomHD
dpmhk cz jízdní řády mhd hrade..
Mucha Tachov Plzeňská
plzeňská diecéze římskokatolic..
salón mireli praha smíchov plz..
idos mhd praha zastávkové jízd..
MHD Kladno
ceny jízdenek mhd praha
lístek na mhd praha

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
čp - sledování zásilek
free naturisté fotografie
Alena Zárybnická v plavkách
jak na montáž trapézový plech
novy electroworld brno dornych
yutoob animované pohádky
polívka nový film

Pro inspiraci:
Richard Nedvěd výstupy video
Panovníci na českém trůnu
Hrachová kaše s párkem
Dřevěné postele
království železnic praha
potvrzení o nároku na dávku
Malínský Elektro
kd leoše janáčka, havířov
kapela trautenberk koncerty
stolní elektrické grily tefal optigrill
je nekde ke koupi kniha poslední vlak ..
playmobil adventní kalendář
recepty z rady ptáka loskutáka
aktivizační metody ve výuce chemie
tea tree oil price
zahradnictví mládek
smažené rýžové nudle s krevetami recepty
bila retro lednice
Britská kočka vaha
Bezlepkové a Bezlaktózové vánoční cukr..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Děti musí mít aktivovanou Plzeňskou kartu, aby mohly …
Od 1. září 2018 budou moci děti do 15 let v plzeňské MHD jezdit zdarma. Při přepravní kontrole se budou revizorovi prokazovat Plzeňskou kartou, na níž však musí mít tento nárok potvrzen.Od 1. září 2018 budou moci děti do 15 let v plzeňské MHD jezdit zdarma. Při přepravní kontrole se budou revizorovi prokazovat Plzeňskou kartou, na níž však musí mít tento nárok potvrzen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

i-vysocina.cz/zpravodajstvi-plzensko/deti-mus ..

Kvůli změnám v MHD chce plzeňská ČSSD rozchod s ODS …
Důvodem je dřívější rozhodnutí vedení města o zrušení výhod pro dárce krve, politické vězně a seniory nad 70 let v plzeňské MHD. Informuje o tom server iDnes.Důvodem je dřívější rozhodnutí vedení města o zrušení výhod pro dárce krve, politické vězně a seniory nad 70 let v plzeňské MHD. Informuje o tom server iDnes.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/regiony/plzensky/kvuli-zme ..

Plzeň CZ | Plzeňská MHD hlásí řadu novinek
Chytré označníky, pohodlnější nabíjení Plzeňské karty nebo trolejbusy s přídavným bateriovým pohonem. To jsou jen některé z letošních novinek, které mohou ocenit cestující MHD v Plzni.Chytré označníky, pohodlnější nabíjení Plzeňské karty nebo trolejbusy s přídavným bateriovým pohonem. To jsou jen některé z letošních novinek, které mohou ocenit cestující MHD v Plzni.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/plzenska-mhd-hlasi-radu-novinek

Zóny a integrovaná doprava :: Jízdné - Plzeňské městské …
Městská hromadná doprava v Plzni a jejím okolí je s veřejnou linkovou dopravou a železniční dopravou sjednocena do systému Integrované dopravy Plzeňska (IDP). Organizátorem integrované dopravy je společnost Poved s.r.o. - Plzeňský ...Městská hromadná doprava v Plzni a jejím okolí je s veřejnou linkovou dopravou a železniční dopravou sjednocena do systému Integrované dopravy Plzeňska (IDP). Organizátorem integrované dopravy je společnost Poved s.r.o. - Plzeňský ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pmdp.cz/jizdne/zony-a-integrovana-doprava

Plzeňská jízdenka
Vyhledejte v Google Play aplikaci Moje Plzeňská jízdenka a nainstalujte ji do svého mobilního telefonu či tabletu.Vyhledejte v Google Play aplikaci Moje Plzeňská jízdenka a nainstalujte ji do svého mobilního telefonu či tabletu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mastercard.cz/cs-cz/zakaznici/partnerstvi/plz ..

PMDP - Plzeňské městské dopravní podniky a.s.
Městská hromadná doprava působící na území města a v blízkém okolí. Nabízíme veřejnou přepravu cestujících v rámci integrované dopravy. Poskytujeme informace o službách MHD, jízdních řádech, dopravních situacích a jízdenkách.Městská hromadná doprava působící na území města a v blízkém okolí. Nabízíme veřejnou přepravu cestujících v rámci integrované dopravy. Poskytujeme informace o službách MHD, jízdních řádech, dopravních situacích a jízdenkách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pmdp.cz

MHD v Plzni zdarma - ProDarce.cz
Držitelé zlaté medaile prof. Janského mají nárok na MHD v Plzni zcela zdarma. Dárci krve díky tomu ušetří 3962 Kč ročně.Držitelé zlaté medaile prof. Janského mají nárok na MHD v Plzni zcela zdarma. Dárci krve díky tomu ušetří 3962 Kč ročně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prodarce.cz/mhd-v-plzni-zdarma

Vyhledání spojení - Jízdní řády PMDP
nové hledání nové hledánínové hledání nové hledání
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jizdnirady.pmdp.cz

Cestujícím v plzeňské MHD vadí nejvíce zápach a nevhodné …
Průzkum ukázal, že cestující v Plzni vyžadují od MHD především rychlou dopravu, dostatečnou frekvenci spojů a přesné dodržování jízdních řádů. Jak připomněl vedoucí výzkumu Vojtěch Hündl, naplnit tyto požadavky pasažérů bylo v poslední době ...Průzkum ukázal, že cestující v Plzni vyžadují od MHD především rychlou dopravu, dostatečnou frekvenci spojů a přesné dodržování jízdních řádů. Jak připomněl vedoucí výzkumu Vojtěch Hündl, naplnit tyto požadavky pasažérů bylo v poslední době ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pmdp.cz/o-nas/napsali-o-nas/doc/cestujicim-v- ..

Využití karty :: Plzeňská karta - Plzeňská karta
nosič časového předplatného a elektronických peněz v MHD Mariánské Lázně (pouze nová Plzeňská karta), MHD Karlovy Varynosič časového předplatného a elektronických peněz v MHD Mariánské Lázně (pouze nová Plzeňská karta), MHD Karlovy Vary
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzenskakarta.cz/plzenska-karta/vyuziti-karty


Plzeňské tramvaje - www.plzensketramvaje.cz - Pilsner …
Plzeňské tramvaje - aktuální události a zajímavosti z plzeňského tramvajové provozu, popisy typů vozů a zejména mnoho aktuálních fotografií plzeňských tramvají (nechybí ani výluky, vykolejení či povodně a další zajímavosti z plzeňské MHD).Plzeňské tramvaje - aktuální události a zajímavosti z plzeňského tramvajové provozu, popisy typů vozů a zejména mnoho aktuálních fotografií plzeňských tramvají (nechybí ani výluky, vykolejení či povodně a další zajímavosti z plzeňské MHD).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzensketramvaje.cz/?page=pelmel.htm

České dráhy a Plzeňské městské dopravní podniky …
První plnohodnotnou interoperabilitu dvou rozdílných kartových systémů ve veřejné dopravě v České republice dnes společně prezentovaly České dráhy a Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP).První plnohodnotnou interoperabilitu dvou rozdílných kartových systémů ve veřejné dopravě v České republice dnes společně prezentovaly České dráhy a Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pmdp.cz/pro-media/tiskove-zpravy/doc/ceske-dr ..

Mapa MHD - Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Interaktivní plán dopravy - kompletní informace o trasách linek a zastávkách na mapovém podkladu města, informace o výlukách, možnost vyhledání spojení přímo z mapy.Interaktivní plán dopravy - kompletní informace o trasách linek a zastávkách na mapovém podkladu města, informace o výlukách, možnost vyhledání spojení přímo z mapy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pmdp.cz/mapa-mhd

V Plzni zruší automaty na prodej papírových lístků do …
Cestující v plzeňské MHD přijdou o možnost kupovat si papírové jízdenky v automatech. Dopravní podnik na konci letošního roku všech 90 přístrojů zruší. Jako důvod uvádí, že tento způsob prodej byl příliš nákladný a lidé o něj ztráceli zájem ...Cestující v plzeňské MHD přijdou o možnost kupovat si papírové jízdenky v automatech. Dopravní podnik na konci letošního roku všech 90 přístrojů zruší. Jako důvod uvádí, že tento způsob prodej byl příliš nákladný a lidé o něj ztráceli zájem ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pmdp.cz/o-nas/napsali-o-nas/doc/v-plzni-zrusi ..

Plzeňská dva měsíce bez tramvají | MHD86.cz – Městská …
Plzeňská dva měsíce bez tramvají u MHD86.cz – Městská hromadná doprava | Od 15. srpna 2015 (přibližně od 0.30 hodin) do 17. října 2015 (přibližně do 4.30 hodin) bude z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v Plzeňské ulici obousměrně ...Plzeňská dva měsíce bez tramvají u MHD86.cz – Městská hromadná doprava | Od 15. srpna 2015 (přibližně od 0.30 hodin) do 17. října 2015 (přibližně do 4.30 hodin) bude z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v Plzeňské ulici obousměrně ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mhd86.cz/2015/08/11/plzenska-dva-mesice-bez-t ..

Počet záznamů:15

Plzeňská MHD
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0007:01:11